مقاله کودک درون و قانون جذب
نق قول معروف

کودک درون و قانون جذب چه ارتباطی باهم دارند؟

اشتراک گذاری در :
نق قول معروف 2

کودک درون و قانون جذب دارای ارتباطی بسیار نزدیک و جذاب هستند که بسیاری از افراد توجهی به این مسئله ندارند. زمانی که صحبت از کودک درون می‌شود بسیاری از افراد با ترس‌هایی که دارند مواجه می‌شوند. عدم رسیدگی به کودک درون می‌تواند ما را از خواسته‌ها و اهدافی که داریم دور کرده و روی عملکرد ما نیز اثرگذار باشد. آشنایی با تاثیری که کودک درون می‌تواند روی قانون جذب داشته باشد به شما کمک می‌کند تا به شکل بهتری از قانون جذب استفاده کرده و نتایج بهتری را نیز دریافت کنید.

ارتباط کودک درون و قانون جذب

همه ما در درون خود کودکی داریم که ممکن است سال‌ها به او رسیدگی نکرده باشیم و به‌اصطلاح کودک درونمان با ما قهر کرده باشد. مشکلات و چالش‌های زیادی ممکن است در اثر این اتفاق برای ما به وجود بیاید که یکی از مهم‌ترین آنها عدم کارکرد درست قانون جذب در زندگی ما خواهد بود. تا زمانی که ما کودک درونی شاد و فعال نداشته باشیم چگونه می‌توانیم انرژی و افکار مثبتی را به کائنات ارسال کنیم؟ آیا چنین چیزی از نظر منطقی امکان‌پذیر است؟

به همین علت است که می‌گوییم کودک درون و قانون جذب ارتباطی بسیار نزدیک با یکدیگر دارند. زمانی که شما قصد استفاده از قانون جذب را دارید باید توجه ویژه‌ای روی کودک درون خود نیز داشته باشید. پرورش کودک درون و رسیدگی به آن از مهم‌ترین ملزومات استفاده از قانون جذب است. انرژی و افکار ما تنها زمانی به‌صورت کاملا واقعی مثبت می‌شوند که ما بتوانیم یک کودک درون شاد و سرزنده را داشته باشیم. در غیر این صورت هرگونه تلاشی برای استفاده از قانون جذب ممکن است با شکست مواجه شود.

کودک درون و قانون جذب چه ارتباطی با هم دارند؟

تنظیم افکار با کمک کودک درون و قانون جذب

یکی از مهم‌ترین مزایای ارتباط میان کودک درون و قانون جذب این است که رسیدگی به کودک درون می‌تواند روی تنظیم افکار شما اثرگذار باشد. اگر با قانون جذب و اطلاعاتی که ما در سایت خود منتشر کرده‌ایم آشنایی داشته باشید ( پیشنهاد می‌کنم مقاله جامع قانون جذب چیست؟ را مطالعه کنید ) حتماً می‌دانید که در قانون جذب ارسال ارتعاش های مثبت به کائنات و تنظیم امواج آلفا از اهمیت زیادی برخوردار است. تنها زمانی می‌توان این کار را انجام داد که شما بتوانید افکار خود را به‌درستی تنظیم کنید و برای تنظیم افکار نیز رسیدن به شادی واقعی از اهمیت زیادی برخوردار است.

بخش والد و بالغ از روح و ذهن ما نمی‌تواند شادی واقعی را به‌خوبی تجربه کند. دلیل این موضوع نیز این است که این بخش‌ها همواره به‌صورت منطقی به مسائل نگاه می‌کنند و همین عامل نیز باعث می‌شود تا نتوانند در لحظه زندگی کرده و شادی را به معنای واقعی آن تجربه کنند. این کودک درون ماست که می‌تواند واقعا شادی را تجربه کرده و در لحظه زندگی کند. پس به‌طورکلی می‌توان گفت که رسیدگی به کودک درون می‌تواند احساس شادی را به ما منتقل کرده و این احساس نیز انرژی مثبتی را به امواج منتشر شده از ما در کائنات می‌بخشد.

ارتباط بهتر با خود و کائنات

یکی از مهم‌ترین مزایای کودک درون و قانون جذب

کودک درون و قانون جذب یعنی چه؟

یکی از مهم‌ترین مزایای کودک درون و قانون جذب این است که تنظیم رابطه با کودک درون به شما کمک می‌کند تا ارتباط بهتری را با خود داشته باشید. تا زمانی که شما در خود احساس ارزشمندی نکرده و عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس نداشته باشید نمی‌توانید امواج مثبتی را از خود به سمت کائنات ارسال کنید. همین عامل نیز باعث می‌شود تا شما نتوانید به‌خوبی از قانون جذب استفاده کنید. این در حالی است که ارتباط نزدیک بین کودک درون و قانون جذب باعث می‌شود تا شما بتوانید روی ارتباط با خودتان کار کنید.

ارتباط با کودک درون و بهبود رابطه با او کمک می‌کند تا حس بهتری را نسبت به خود و احساساتی که در هر لحظه دارید تجربه کنید و همین عالم نیز به طور مستقیم باعث می‌شود تا شما بتوانید احساس ارزشمندی کنید. از طرف دیگر داشتن ارتباط خوب با خود باعث می‌شود تا ارتباط شما با کائنات نیز تا حد زیادی ترمیم پیدا کند. شخص تا زمانی که خود را دوست نداشته باشد نمی‌تواند کائنات را نیز دوست داشته باشد و به آن عشق بورزد. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً ارتباط بین کودک درون و قانون جذب را جدی گرفته و تلاش کنید تا به کودک درون خود رسیدگی کنید.

مقاله مرتبط:

قانون جذب عشق چیست؟ ۱۰۰% واقعی و کاربردی

شاید باور کردنش سخت باشد ولی اکثر افراد در جذب عشق، همین ب بسم‌الله اشتباه بزرگی مرتکب می‌شوند!

اثرگذاری کودک درون و قانون جذب در بخش‌های مختلف زندگی

داشتن ارتباط موثر با کودک درون و قانون جذب می‌تواند اثرات بسیار خوبی روی بخش‌های مختلف زندگی شما داشته باشد. آیا تابه‌حال برایتان به وجود آمده که در یک لحظه احساس شادی فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید و در همان لحظه ایده‌های شغلی جذابی به ذهنتان رسیده باشد؟ بسیاری از افراد معمولا با قرارگرفتن در محیط‌هایی که علاقه زیادی به آنها دارند؛ مانند یک طبیعت بکر و زیبا یا قرارگرفتن در ساحل و بسیاری از محیط‌های دیگر بسیار خلاقانه فکر می‌کنند.

حال فرض کنید که شما می‌توانید این احساس خوشی و آرامش را در هر لحظه از زندگی که دارید تجربه کنید. قطعا با چنین اتفاقی شما می‌توانید دستاوردهای بزرگی را در زندگی خود به دست بیاورید. ارتباط موثر با کودک درون و قانون جذب به شما کمک می‌کند تا بتوانید این احساس را وارد بخش‌های مختلف زندگی خود کرده و از اثرات آن نهایت بهره را ببرید.

چگونه با کودک درون خود ارتباط موثر برقرار کنیم؟

کودک درون و قانون جذب

برای این‌که بتوان به نحو احسنت از ارتباط کودک درون و قانون جذب استفاده کرد شما باید تلاش کنید تا ارتباط موثری را با کودک درون خود برقرار کنید. برای انجام چنین کاری باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید. اولین نکته این است که باید سعی کنید کودک درون خود را مانند هر کودک دیگری بپذیرید. این کودک شما می‌تواند احساسات مختلفی را در طول روز تجربه کند که شما باید او را در کنار تمامی این احساسات بپذیرید تا بتوانید با او در ارتباط باشید.

زمانی که تلاش می‌کنید تا وارد حالت آلفا در قانون جذب شوید شما می‌توانید به ملاقات کودک درون خود رفته و با او ارتباط بگیرید. پس در مدیتیشن‌های خود حتماً به این نکته مهم دقت کنید. ارتباط کودک درون و قانون جذب تنها زمانی یک ارتباط سازنده می‌شود که کودک درون شما بتواند احساسات مختلف را بدون نگرانی درباره عواقب و قضاوت‌ها تجربه کند. البته نباید فراموش کرد که در این مسیر به‌هیچ‌وجه نباید افسار احساسات در اختیار کودک درون باشد.

2دیدگاه

راحله در ۲ آذر ۱۴۰۱ در ۲:۳۰ ب٫ظ گفته:

کودک درون زندگی منو نجات داد از وقتی توی دوره پاکسازی بهش توجه کردم باهاش دوست شدم عاشقش شدم الان خیلی با من رفیق شده زندگی منو نجات مث یه رنگین کمون به زندگیم رنگ داد برکت وجودش فقط بهش توجه کنید شمارو به لحظات و حس و حالی میرسونه ک قابل وصف نی
اصن هرچی بگم کم گفتم من هنوز توی دوره ارتعاش غالب شرکت نکردم اما ارتباط با کودک درون منو به ارتعاش غالب مثبت قوی رسوند

و البته ک تجربه حالت آلفا هم خیلی شگفت انگیزه و از برکات دوره پاکسازیه #سکوت ذهن
#الله

پاسخ
پارسا پورعلی در ۴ آذر ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۰ ب٫ظ گفته:

کودک درون
راجع چی صحبت کردی بهزاد جانم
یه دنیا میشه راجع بهش اگاهیای اساسی گفت
👍🏽👍🏽
شکر

پاسخ