قانون جذب پول و ثروت
نق قول معروف

قانون جذب ثروت چیست؟ آموزش جذب پول ۱۰۰% واقعی

اشتراک گذاری در :
نق قول معروف 2

قانون جذب پول و ثروت زیرمجموعه قانون جذب است که طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی دارد. اصول قوانین جذب ثروت همان اصول پایه ای قانون جذب است که هدف مشخص جذب پول، ثروت و فراوانی را دنبال میکند. اگر مانند اکثر افراد سوال شما هم این است که چطور میتوانیم با استفاده از قانون جذب ثروت، پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیمان کنیم؟ چگونه با کمک قانون جذب پول، ثروتمند شویم؟ راز جذب پول و ثروت با قانون جذب چیست؟ چطور به آهنربای جذب پول و ثروت تبدیل شویم؟ باورهای محدودکننده جذب ثروت چیست؟ پس جای درستی هستید.

ثروتمند شدن یکی از معنوی ترین کارهاست و برای ثروتمند شدن و جذب پول زیاد، قوانین مشخصی وجود دارد. با آگاهی از قانون جذب، خلق ثروت فراوان دیگر رویایی غیرممکن نیست. البته به شرط اینکه علم ثروتمند شدن را به درستی آموزش ببینیم. این مقاله را بطور مرتب بروزرسانی میکنم تا بهترین و جدیدترین اطلاعات را با شما درمیان بگذارم. در ادامه با من همراه باشید.

قانون جذب ثروت واقعاً چیست؟ چطور آهنربا و مغناطیس ثروت شویم؟

ثروتمند شدن و ثروتمندانِ زندگی کردن، معنوی‌ترین رسالت زندگی است و حرکت در این مسیر قابل‌ستایش است. به شما تبریک می‌گویم

از آنجاییکه قانون جذب پول زیرمجموعه قانون جذب است و از طرفی اصول جذب ثروت بر پایه اصول قانون جذب استوار است، بهتر است قبل از اینکه مستقیما سراغ قانون جذب ثروت برویم، تعریف و درک درستی از قانون جذب داشته باشیم. شاید تصور کنید با وجود آموزش های و کتاب های قانون جذب که به وفور یافت می شود، کسی نیست که تعریف درستی از این قانون نداشته باشد! اما من به تجربه متوجه شده ام اکثر افراد حتی تعریف درستی از قانون جذب ندارند چه برسد به قانون جذب ثروت! حتی حاضرم تعریف شما را از قانون جذب به چالش بکشم! موافقید؟

پیشنهاد می‌کنم اگر هنوز مقاله قانون جذب چیست ؟ را مطالعه نکرده‌اید، در اسرع وقت اقدام کنید (به من باشه میگم همین‌الان!)
با یک سرچ ساده در گوگل متوجه می‌شوید که مقاله قانون جذب چیست (به قلم بهزاد حسینی) کامل‌ترین مقاله‌ای است که درزمینهٔ آموزش قانون جذب نوشته‌شده است. برای مطالعه آن مقاله، هم باید صبور باشید هم شجاع! صبور چون خیلی پروپیمان است! شجاع چون خبری از حرف‌های کلیشه‌ای نیست. حتی ممکن است در حین مطالعه دانش شما را به چالش بکشد.

پس برای درک بهتر قانون جذب ثروت، پیشنهاد می‌کنم حتماً قانون جذب واقعی را بشناسید. برای اینکه ترغیبتان کنم یک هدیه به ارزش ده میلیون تومان در پایان مقاله قانون جذب به حضور ارزشمند شما تقدیم کرده‌ام.

قانون جذب چیست_آموزش رایگان قانون جذب کائنات

تعریف قانون جذب پول و ثروت

جذب ثروت و پول

بهترین تعریف قانون جذب ثروت این است:

بین افکاری که غالباً در مورد پول داریم و احساسی که موقع فکر کردن به پول داریم و میزان پولی که به زندگی‌مان جذب می‌کنیم
رابطه‌ای مطلق و مشخص وجود دارد.

یک‌مرتبه دیگر جمله قبل را بخوانید.
مشاهده می‌کنید که در قانون جذب ثروت و فرمول جذب پول، تلاش فیزیکی یا کار زیاد یا عرق ریختن زیاد جایی ندارد.

مهم‌ترین پارامتری که در قانون جذب پول وجود دارد، قدرت افکار و ارتعاشات شماست. این اساسی‌ترین موضوعی است که باید برای ثروتمند شدن درک کنیم.

همه‌ی ثروتمندان خودساخته، این قانون را درک کرده‌اند و حالا نوبت شماست. همه‌چیز از همین‌جا شروع می‌شود. اگر مقاله قانون جذب چیست را مطالعه کرده باشید، آنجا مفصل توضیح داده‌ام که چرا افکار شما این‌قدر در فرآیند جذب کردن قدرتمند هستند. دقیقاً توضیح داده‌ام که افکار شما چطور زندگی شما را خلق می‌کنند. ارتعاشت افکار شما چطور با قانون جذب پاسخ داده می‌شود.

نق قول معروف

اگر ثروت یک‌ساله می‌خواهید گندم پرورش دهید. اگر ثروت ده‌ساله می‌خواهید درخت پرورش دهید. اگر ثروت جاودانه می‌خواهید ارزش خودتان را پرورش دهید | ضرب‌المثل چینی

نق قول معروف 2

اولین قدم برای استفاده از قانون جذب ثروت چیست؟

معتقدم اولین قدم برای جذب ثروت، درک قدرت خودتان در بازی خلق کردن است. اینکه شما در بازی آفرینش و خلق زندگی‌تان چه نقش کلیدی و مهمی دارید.

شما باید قبل از هر چیزی درک کنید که قوانین آفرینش و قانون جذب دقیقاً چگونه کار می‌کند. عمیقاً درک کنید که شما خودتان خالق زندگی‌تان هستید. از قدرت خدا گونه خودتان آگاه شوید. این خیلی مهم است. اینکه واقعاً درک کنید افکار و ارتعاشات شماست که زندگی بیرونی شما را شکل می‌دهد. به نظر من این مهم‌ترین و اولین قدم برای حرکت در مسیر ثروتمند شدن است.

وقتی از قدرت افکارتان آگاه می‌شوید، آن موقع است که نگاه کاملاً متفاوتی به پول و جذب ثروت خواهید داشت. من تمام سعی خودم را کرده‌ام که در مقاله قانون جذب چیست و دوره تخصصی بازی آفرینش ( صفر تا صد قانون جذب ) کمکتان کنم تا با تمام وجودتان به قدرت خودتان در خلق کردن ایمان پیدا کنید. این ایمان و اطمینان به جایگاه خودتان در معادله آفرینش و قانون جذب ثروت، از هر چیزی مهم‌تر است.

پول کجاست؟ بالا یا پایین؟!

این قاعده طلایی را همیشه به یاد داشته باشید:

شما فقط چیزهایی را می‌توانید به زندگی‌تان جذب کنید که از بالا به پایین به آن‌ها نگاه کنید!

منظورم این است که باید خودتان را بزرگ‌تر از آن‌ها ببینید. مشکل اکثر افراد با پول دقیقاً همین است. آن‌ها پول، ثروت زیاد و ثروتمند شدن را به‌صورت ناخودآگاه بزرگ‌تر از خودشان می‌بینند. به عبارتی از پایین به بالا به پول نگاه می‌کنند! چرا؟ زیرا اولین قدم برای جذب ثروت را درست برنداشته‌اند.

آن‌ها هنوز درک نکرده‌اند که به‌جز خداوند، قدرتی بزرگ‌تر و قوی‌تر از خودشان نیست و تا زمانی که از پایین به بالا به موضوع پول نگاه کنند در جذب کردن پول همیشه دچار مشکل می‌شوند.

قدرت، شما هستید.
قدرت، افکار و اندیشه‌های شماست که به کائنات شما فرمان می‌دهد.
قدرت، ارتعاش غالب شماست که قانون جذب ثروت را آن‌چنان برایتان فعال و کائنات را بریتان مسخر می‌کند که ثروتمند شدن، طبیعت زندگی شما می‌شود. آن‌چنان خداوند رزاق سخاوتمندانه ثروت و نعمت‌هایش را به زندگی‌تان جاری می‌کند که یک روزی باورتان نمی‌شد مگر می‌شود چنین ثروت و فراوانی را تجربه کنید.

پس برادرانه و دوستانه از شما خواهش می‌کنم قدرت خودتان را پس بگیرید، قدرت درونی خودتان را بیدار کنید چراکه همه کائنات به تسخیر قدرت شماست. این همان مهم‌ترین قدم برای جذب ثروت زیاد است که شما لیاقتش را دارید.

اگر دوره رایگان بازی آفرینش را شرکت کرده باشید، در قسمت ۸ عمیقاً به این قدرت پی می‌برید و مانند من و شرکت‌کننده‌های این دوره اشک شوق می‌ریزید و دوباره بر اریکه سلطنت وجودتان حاکم می‌شوید.

نظر خانم تابع | از شرکت کننده های دوره بازی آفرینش

قانون جذب چیست _ نتایج دوره بازی آفزینش

چرا یادگیری قانون جذب ثروت مهم است؟

پول در تجربه زندگی، اساسی‌ترین چیز نیست ولی برای بیشتر مردم مترادف با آزادی است و ازآنجایی‌که درون تک‌تک انسان‌ها اشتیاق شدیدی برای آزادی موج می‌زند، بنابراین رابطه ما با پول یکی از مهم‌ترین موضوع‌های زندگی ماست. پس عجیب نیست که چنین احساس قدرتمندی نسبت به پول داریم.

سفر به‌سوی فراوانی مالی و آزادی مالی ازاینجایی‌که هستید خیلی دور نیست و برخلاف تصور اکثریت، اتفاقاً وقت و تلاش زیادی هم نمی‌خواهد. وقتی رابطه مطلق بین افکار خودتان درباره پول و احساسی که موقع فکر کردن به پول دارید و میزان پولی که وارد زندگی‌تان می‌شود را درک کنید، یعنی قانون جذب ثروت و پول را درک کرده‌اید. وقتی قانون جذب ثروت را آگاهانه اجرایی کنید قدرت جهان هستی را در اختیار خواهید داشت، آن‌وقت خواهید دید که تلاش جسمی الزاماً ربطی به موفقیت مالی و جذب ثروت ندارد! سفر به‌سوی ثروتمند شدن که حق طبیعی شماست، با یادگیری درست قانون جذب ثروت شروع می‌شود.

من به پول فکر می‌کنم ولی پول جذب نمی‌کنم. ایراد کار کجاست؟

وقتی افراد علاقه‌مند به قانون جذب ثروت، از قدرت افکارشان در جذب پول آگاه می‌شوند به یک ابهام ساده برخورد می‌کنند. آن‌ها میگویند من از وقتی یادم هست به پول فکر کرده‌ام اما هنوز پول کافی ندارم! مسئله بسیار مهمی در اینجا وجود دارد که باید درک شود. نکته مهم این است که موضوع پول مانند هر موضوع دیگری در جهان هستی، درواقع دو موضع است، دو وجه دارد، دو روی سکه :

۱

حضور پول و به دنبالش احساس مثبت ناشی از توجه به فراوانی

۲

کمبود پول و به دنبالش احساس منفی ناشی از توجه به فقدان پول

مردم اغلب فکر می‌کنند چون جمله “من پول می‌خواهم” را به زبان می‌آورند پس درباره پول مثبت حرف می‌زنند و قانون جذب پول را اجرا می‌کنند! اما نکته اساسی در قانون جذب پول و به‌طورکلی در قانون جذب این است که قانون جذب به کلمات شما پاسخ نمی‌دهد، بلکه به جهت توجه شما پاسخ می‌دهد.

وقتی از پول حرف بزنید و موقع حرف زدن احساس منفی مانند احساس ترس یا ناراحتی کنید، شما درباره موضوع جذب پول حرف نمی‌زنید بلکه از نبودن پول کافی حرف می‌زنید. شاید ظاهر کلام شما روی جذب پول باشد اما جهت توجه شما روی کمبود و فقدان پول متمرکز است. فرق بین این دو خیلی زیاد است! چون از توجه به پول، پول می‌آید و از توجه به فقدان پول، پول می‌رود.

پس خیلی مهم است که آگاه باشید دقیقاً درباره پول چگونه فکر می‌کنید و مهم‌تر از آن، چه احساسی دارید. احساسات شما در مورد پول و ثروت، نقطه جذب شما را نشان می‌دهد و قانون جذب ثروت را فعال می‌کند.

وقتی میگویید من پول زیادی می‌خواهم یا پول چیز خیلی خوبی است ولی در درونتان احساس مثبتی ندارید یا معتقد هستید که نمی‌توانید ثروتمند باشید، باید بدانید که ازنظر ارتعاشی در موقعیتی نیستید که اجازه ورود فراوانی و ثروت دلخواهتان را بدهید. احساس یاس و ناامیدی شما نشانه این است که کفه ترازوی افکار و ارتعاشات شما بیشتر به سمت فقدان پول متمایل است تا جذب پول.

جذب ثروت و احساس مثبت
نق قول معروف

فقر از احساس فقیر بودن نشاءت می‌گیرد
رالف والو امرسون

نق قول معروف 2

چرا قانون جذب پول کار نمی‌کند؟

این سؤال از ریشه اشتباه است. قانون جذب یا قانون جذب ثروت قانونی نیست که گاهی کار کند و گاهی کار نکند. قانونی نیست که برای عده‌ای کار کند و برای عده‌ای دیگر نه! این قانون، قانون طبیعی و بدون تغییر کائنات است. قانون جذب پول در همه حال در زندگی من و شما فعال است.

مسئله این است که موضوع پول، دو روی سکه دارد. کمبود پول یا فراوانی پول. حضور پول یا فقدان پول. شما غالباً به کدام طرف این سکه توجه می‌کنید؟ در هر دو حالت قانون جذب پول کار می‌کند. اگر توجه شما غالباً روی کمبود پول باشد، قانون جذب ثروت، فقدان پول را به زندگی شما می‌آورد و اگر توجه غالب شما روی فراوانی پول باشد، قانون جذب پول، فراوانی بیشتری را به زندگی شما می‌آورد. پس می‌بینید که قانون همیشه کار می‌کند.

باوجود بدهکاری و کمبود پول، چطور ارتعاش جذب پول ارسال کنیم؟

خیلی‌ها صرفاً به‌این‌علت تجربه “فقدان پول کافی” را در زندگی‌شان تداوم می‌بخشند که از واقعیتی که عملاً دارند تجربه می‌کنند فراتر نمی‌روند! چون در حال حاضر دچار کمبود پول هستند، دائماً به همین واقعیت توجه می‌کنند یا در مورد آن مدام صحبت می‌کنند، بنابراین ارتعاشی که غالباً از خودشان ساطع می‌کنند جاذب ثروت نیست، بلکه جاذب نبود ثروت است. به همین دلیل مقدار بیشتر و بیشتری از کمبود پول را جذب می‌کنند. بعد تعجب می‌کنند که چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌کند! اتفاقاً قانون به‌درستی عمل می‌کند. قانون جذب ثروت، به توجه و ارتعاش غالب شما پاسخ می‌دهد.

چرخه مشاهده منفی

چرخه مشاهده منفی یعنی اینکه اگر مدام به آنچه هست نگاه کنید و ازآنچه هست حرف بزنید و شرایط موجود زندگی‌تان را مساوی کمبود و فقدان پول ببینید، هیچ‌وقت نمی‌توانید شاهد جذب ثروت و بهبود زندگی‌تان ازنظری مالی‌تان باشید. زیرا در این حالت ارتعاش جذب‌کننده‌ای که از شما ساطع می‌شود و قانون جذب به آن پاسخ می‌دهد، ارتعاش فقدان پول است. شما با این کار عملاً درخواست بی‌پولی از کائنات می‌کنید و قانون جذب نیست مثل همیشه بی‌طرف و عادلانه، به این درخواست شما پاسخ می‌دهد، بنابراین مقدار بیشتری از بی‌پولی را خلق می‌کنید.

اگر واقعاً می‌خواهید تغییری اساسی در وضعیت پولی خودتان ایجاد کنید باید ارتعاش‌های کاملاً متفاوتی از خود ساطع کنید، باید افکاری را غالباً در سر بپرورانید که وقتی به آن‌ها فکر می‌کنید، احساس مثبت و ثروتمندانِ ای به شما دست دهد. این احساس مثبت نشانه این است که شما در مسیر جذب ثروت هستید.

نق قول معروف

فراوانی حق الهی شماست و اگر چیزی کمتر از میلیونر باشید، سهم عادلانه‌ی خود را برنداشته‌اید
استوارت وایلد نویسنده به پول کلک بزنید تا پولدار شوید

نق قول معروف 2

تلاش غیر فیزیکی باعث جذب ثروت می‌شود نه تلاش فیزیکی!

مشکل اکثر افراد این است که از جایگاه کمبود، دست به اقدام و تلاش برای جذب ثروت می‌زنند!
یعنی تلاش فیزیکی آن‌ها باهدف پولدار شدن است اما تلاش غیر فیزیکی آن‌ها در جهت فقیر ماندن
و درنهایت قانون جذب ثروت همیشه به تلاش غیر فیزیکی پاسخ می‌دهد.

اکثر مردم در بیشتر موارد، چیزی را می‌خواهند که آن را ندارند درست است؟ خب این طبیعت زندگی است. ما با مواجهه با کمبودها و تضادها، متوجه خواسته‌هایمان می‌شویم. ولی مسئله اساسی این است که اکثر افراد توجهشان روی کمبود گیر می‌کند و به کمبود قلاب می‌شود و از این جایگاه شروع به تلاش فیزیکی برای جذب ثروت می‌کنند! غافل از اینکه تلاش فیزیکی آن‌ها تعیین‌کننده نیست.

آن چیزی که قانون جذب به آن پاسخ می‌دهد، جهت توجه آن‌هاست. زیرا جهت توجه است که جنس ارتعاش آن‌ها را مشخص می‌کند و قانون جذب روی ارتعاش کار می‌کند. این افراد حتی اگر به پول و ثروتی هم برسند هیچ‌وقت اعماق وجودشان راضی نیست، چون همیشه پول بیشتری می‌خواهند! این نشان می‌دهد غالب توجه آن‌ها روی کمبود پول است و این اجازه نمی‌دهد آن‌ها در مدار ثروت قرار بگیرند.

بنابراین تلاش آن‌ها برای جذب پول به مبارزه‌ای بی‌پایان و جنون‌آمیز تبدیل می‌شود. فکر می‌کنند اگر فلان ثروت را کسب کنند، خلأ درونی آن‌ها پر می‌شود اما این خلاف قانون است.

به همین دلیل است که یکی از اصول جذب ثروت این است که کاری را انجام دهید که عاشقش هستید. زیرا احساس شما در حین انجام آن کار بسیار تعیین‌کننده است نه الزاماً تلاش فیزیکی شما در آن کار. به همین دلیل این‌قدر تأکید می‌شود که باید یا عاشق کاری که انجام می‌دهید باشید یا کاری را انجام دهید که واقعاً عاشقش هستید.

وقتی شما مشغول کاری باشید که از انجام دادنش احساس خوبی نداشته باشید و در طرف مقابل انتظار داشته باشید با این کار پول و ثروت فراوانی را خلق کنید، همیشه ناامید می‌شوید. حتی اگر با تلاش فیزیکی زیاد خودتان را به‌زحمت بیندازید. چون قانون جذب ثروت درنهایت به احساس و ارتعاش شما پاسخ می‌دهد. قانون جذب ثروت بابت تلاش فیزیکی زیاد شما احساس دلسوزی نمی‌کند!

قانون جذب ثروت و تلاش

إِنَّ سَعْیَکُمْ لَشَتَّىٰ

سعی و کوشش شما مردم بسیار مختلف است | سوره لیل آیه ۴

پول را به خودتان بچسبانید! چه تله خطرناکی!

یکی از رایج‌ترین نگرش‌هایی که برای جذب پول در آموزش‌های بازاری رواج پیداکرده است این نگرش است که توصیه می‌کنند پول را به خودتان بچسبانید! یعنی سعی کنید با تکنیک‌های مختلف دائماً به پول فکر کنید تا جذبش کنید! خنده‌دار است.

من با قاطعیت به شما میگویم کسی که این حرف را می‌زند هیچ بینش درستی از قانون جذب ندارد. آن‌ها فکر می‌کنند اگر شما درودیوار اتاقتان را از پول و اسکناس پُر کنید و با تظاهر کردن پول را به خودتان بچسبانید، می‌توانید پول بیشتری جذب کنید! غافل از اینکه قانون جذب به جهت توجه شما پاسخ می‌دهد.

شما اگر به روش‌های مختلف پول را به خودتان بچسبانید اما هر موقع که به آن فکر می‌کنید یا چشمتان به آن پول می‌افتد، توجهتان روی کمبود پول باشد نمی‌توانید جاذب پول باشید. اتفاقی که برای بسیاری از افراد رخ می‌دهد دقیقاً همین است! آن‌ها درودیوار اتاقشان را از پول و عکس‌های ثروتمندانِ پر می‌کنند اما در هر بار که به آن عکس‌ها نگاه می‌کنند، به‌صورت ناخودآگاه توجهشان روی نداری و کمبود پول است. مثلاً در پس ذهنشان این گفتگوها شکل می‌گیرد:

پس کی قراره جذب کنم؟ ( توجه به فقدان پول )
پس چرا هنوز جذب نکردم؟ ( توجه به فقدان پول )
آیا واقعاً میتونم بهش برسم؟ ( توجه به فقدان پول )
چجوری سریع‌تر بهش برسم؟ ( توجه به فقدان پول )
چجوری قراره بهش برسم؟ ( توجه به فقدان پول )

و به آن‌ها گفته‌شده هر چه بیشتر تابلوی آرزوهایشان را مرور کنند، سریع‌تر جذب می‌کنند! درصورتی‌که وقتی فردی توجه غالبش به‌صورت ناخودآگاه روی فقدان پول باشد، تکرار بیشتر باعث می‌شود فقدان پول بیشتری را جذب کند. درنهایت این افراد با احساساتی مانند ناامیدی و سرخوردگی روبه‌رو می‌شوند.

این مقاله ادامه دارد …

6دیدگاه

محبوب‌ترین دیدگاه‌ها

با ستاره دادن به نظرات دوستانتان، آنها را محبوب کنید

حمید صالحیان در ۲۲ دی ۱۴۰۰ در ۷:۱۳ ب٫ظ گفته:

درووووود استاد عزیزدل

دم شما خیلی خیلی گرم
دم جان جهان گرم با این همه عظمت و اینکه اینقدر قوانین عالی وضع کرده
استاد من امروز ۲۲ دی ماه این مقاله رو دیدم و مو بر بدنم سیخ شد با خوندنش، مثل بقیه مطالب شما
اصولا من هر مطلب شما رو بارها و بارها مرور میکنم
و این مطلب رو هم بارها و بارها باید بخونم
خدارو بینهایت شاکرم که این آگاهی ها رو میبینم تا بازپروری کنم خودم رو و به یاری الله میخوام مسیر تکامل رو به خوبی پیش برم
بینهایت ممنونم از شما استاد عزیز
و بینهایت خداروشکر میکنم که منو در مسیر هدایت قرار داده

پاسخ
  بهزاد حسینی در ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ در ۶:۱۴ ق٫ظ گفته:

  درود آقای صالحیان جذاب و خوشبخت 🙂
  دم شما هم گرم بابت این تعهد و تکرار
  امیدوارم لذت بخش ترین تکامل رو تجربه کنین
  در پناه جان جهان

  پاسخ
   حمید صالحیان در ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۶ ب٫ظ گفته:

   ممنونم عزیزدل بابت این دعای قشنگتون♥️

   پاسخ
پارسا پورعلی در ۶ بهمن ۱۴۰۰ در ۵:۰۱ ب٫ظ گفته:

بهزاد جان سلام عشقم
داداش میتونیم اینطوری بگیم که وقتی ارتعاش غالب اوکی باشه
تمام خواسته های هر انسان در حجم‌بزرگ جذب میشه و نیاز به فکر کردن بهشون نیست
فقط‌باید تکاملش طی شه؟

پاسخ
  بهزاد حسینی در ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ در ۶:۲۲ ق٫ظ گفته:

  ارتعاش غالب مثبت خیلی مهمه ولی ما برای خلق کردن با یک فرمول سر و کار داریم که ارتعاش غالب قسمتی از اون فرمول هست
  فرمول موازنه ارتعاشی که خودت بهتر میدونی، توی دوره بازی آفرینش درموردش صحبت کردیم.
  ارتعاش غالب مثبت، جذب مثبت رو تضمین میکنه ولی ما میتونیم به این جذب مثبت جهت و سرعت بدیم ( بدون تعیین زمان یا چسبیدن ) مخصوصا برای خواسته هایی با حجم بزرگ تر که باید هم اینکارو کنیم. مثلا خود چگونگی تعیین خواسته ها، یک هنر ظریف ولی مهمه که معمولا با هدف گذاری های نادرست اشتباه گرفته میشه و خیلی مهمه که درست انجام بشه
  توی کارگاه های بعدی بازی آفرینش، قدم به قدم فرمول آفرینش رو کامل تر یاد میگیریم
  در پناه جان جهان باشی

  پاسخ
راحله در ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ در ۰:۵۴ ق٫ظ گفته:

همش همون اصول قانون جذبه اینطور ک من فهمیدم برای هر خواسته ای اصول و روش خلق کردن یکیه فقط نوع توجه و افکار برای هر خواسته فرق میکنه

پاسخ