جذب عشق با قانون جذب
نق قول معروف

قانون جذب عشق چیست؟ ۱۰۰% واقعی و کاربردی

اشتراک گذاری در :
نق قول معروف 2

جذب عشق یا جذب معشوق با قانون جذب، یکی از جذاب‌ترین موضوعات قانون جذب در دنیاست. همان‌طور که قانون جذبِ پول و ثروت طرفداران خودش را دارد، قانون جذب عشق نیز علاقه‌مندان و شیفتگان زیادی دارد. از قانون جذب عشق برای موارد مختلفی می‌توان استفاده کرد، از روابط شخصی گرفته تا روابط خانوادگی و کاری اما جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین موضوع این است: چطور با قانون جذب عشق، همسر ایده آلم را پیدا کنم؟ چگونه با قانون جذب عشق، جفت روحی و نیمه گمشده خودم را جذب کنم؟ روش استفاده از قانون جذب برای ازدواج چیست؟ اما صبر کنید! باید اعلام کنم که مفهوم قانون جذب عشق بسیار فراتر از این چیزهاست! پابرهنه وسط قانون جذب عشق نپرید! اگر می‌خواهید با قانون جذب عشق در جذب یک فرد خاص یا جذب همسر ایده آل آشنا شوید، عجله نکنید. در ادامه این مقاله با من همراه باشید.

قانون جذب عشق چیست؟ چطور آهنربا و مغناطیس عشق شویم؟

شاید باور کردنش سخت باشد ولی اکثر افراد در جذب عشق، همین ب بسم‌الله اشتباه بزرگی مرتکب می‌شوند!

. وقتی حرف از قانون جذب یا قانون جذب عشق به میان می‌آید، اکثر افراد مستقیماً سراغ جذب همسر ایده آل یا ازدواج با قانون جذب می‌روند بدون اینکه خود عشق را درک کرده باشند. این یک اشتباه بزرگ است که شاید کمتر کسی به آن اشاره‌کرده باشد یا حتی از آن باخبر باشد. دقیقاً به همین دلیل هم هست که اکثر افراد در جذب عشق و نیمه گمشده خودشان به مشکل برمی‌خورند! بااینکه ده ها جلد کتاب قانون جذب مطالعه کرده‌اند و ده ها فرمول و تکنیک جذب عشق یاد گرفته‌اند اما در عمل با مشکل روبه‌رو می‌شوند.

نمی‌توانیم از قانون جذب عشق درست نتیجه بگیریم بدون اینکه قدرت عشق را درک نکرده باشیم و ذهنیت درستی از این قدرت حیرت‌انگیز نداشته باشیم. پس لطفاً انتظار نداشته باشید من هم مانند این مدل آموزش‌های سطحی، صرفاً برای جذب سریع مخاطبم، پابرهنه وسط قانون جذب عشق بپرم! خشت اول همیشه مهم‌ترین قدم است و خشت اول در قانون جذب عشق، درک عظمت و قدرت شگرف خود عشق است. یک واژه ۳ حرفی که توصیفش در واژه‌ها نمی‌گنجد!

پیشنهاد می‌کنم حتماً مقاله عجیب غریب قانون جذب چیست ؟ را در اسرع وقت مطالعه کنید. ازآنجایی‌که قانون جذب عشق زیرمجموعه قانون جذب است، خیلی مهم است که ابتدا با قانون جذب ( البته قانون جذب واقعی نه قانون جذب بازاری! ) آشنا شوید. برای اینکه ترغیبتان کنم یک هدیه به ارزش ده میلیون تومان در پایان مقاله قانون جذب به حضور ارزشمند شما تقدیم کرده‌ام.

سلام استاد وقت بخیر. استاد این یکی از بی نظیر ترین ،ریشه ای ترین، عالی ترین، کامل ترین، جامع ترین و ساده ترین کتاب راز قانون آفرینش است که تا کنون دیده و خوانده ام . ممنون استاد که این آگاهی های ناب را سخاوتمندانه با ما به اشتراک می گذارید.

جذب عشق: قدم صفر در قانون جذب عشق چیست؟

جذب عشق با قانون جذب

عشق، حیرت‌انگیزترین و قدرتمندترین انرژی عالم است. نیرویی بیکران که دلیل اصلی آفرینش جهان است. عشق دلیل آفرینش من و شماست. عشق شاه‌کلید آفرینش کائنات است.

بدون استثنا همه انسان‌هایی که به معنای واقعی، زندگی شگفت‌انگیزی را تجربه می‌کنند از قدرت عشق برای دستیابی به این موقعیتشان یاری گرفته‌اند. از ابتدای خلقت بشر تا اکنون، همه پیامبران الهی، رهبران معنوی، اندیشمندان و فیلسوفان بزرگ درباره قدرت کیمیاگری و قانون جذب عشق سخن گفته‌اند و مطلب نوشته‌اند. همه این بزرگان بر این موضوع تأکید داشته‌اند که عشق و محبت را پیشه کنید چراکه تأثیرگذارترین نیروی کائنات را به کار می‌برید.

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد
عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد

لحظه‌ای دراین‌باره بیندیشید:

اگر عشق و محبتی وجود نداشت، این دنیا چگونه بود؟

اول اینکه شما در این دنیا حضور نداشتید زیرا اگر قانون جذب عشق وجود نداشت، شما نمی‌توانستید متولد شوید! بنابراین هیچ‌یک از اعضای خانواده و دوستانتان نیز متولد نشده بودند. در حقیقت در چنین وضعیتی حتی یک نفر نیز روی این سیاره حضور نداشت. حتی یک موجود میکروسکوپی!

اگر جریان عشق موجود در کائنات همین‌الان متوقف شود، کل نژاد بشری به‌تدریج کاهش می‌یابد و به‌زودی از بین می‌رود. می‌خواهم بگویم مفهوم واقعی و اصیل عشق بسیار فراتر از مفهومی است که اکثر ما انسان‌ها درک کرده‌ایم! اصلاً همین نیروی عشق است که شما را برای جذب عشق بیشتر به حرکت وامی‌دارد.

نیروی عشق است که به قانون جذب عشق، جان می‌دهد. به‌واسطه حضور این عشق است که تک‌تک سلول‌های بدنتان با نظمی شگفت‌انگیز به شما خدمت می‌کنند تا شما تجلی و تجربه کننده این نیروی الهی باشید. من و شما از عشق آمده‌ایم، در عشق غوطه‌ور هستیم و بعد از این دنیا همچنان در آغوش عشق جاودانگی را ادامه می‌دهیم.

عشق چیزی نیست که با مغزمان فهم کنیم، باید آن را با قلبمان درک کنید. وقتی عظمت قدرت عشق را دریابیم آن‌وقت برای استفاده از قانون جذب عشق گیر نمی‌کنیم! برای هدفی مانند جذب همسر ایده آل نیازی به‌زور زدن نداریم! وقتی جریان دائمی عشق در جهان را درک کنیم و خودمان را در این جریان شناور کنیم، جذب عشق بیشتر و بیشتر در همه زمینه‌های زندگی، به‌صورت خودکار اتفاق می‌افتد. تجربه عشق انسانی و جذب جفت روحی یکی از بدیهی‌ترین و طبیعی‌ترین تجربیات زندگی ماست. اگر این خواسته و میل درونی راحت و طبیعی رقم نمی‌خورد فقط و فقط یک پیام بیشتر ندارد: یعنی من در مسیر طبیعی عشق نیستم. تمام!

نق قول معروف

اگر عشق و اشتیاق را از این دنیا بگیریم این کره خاکی به گورستان تبدیل می شود
رابرت براونینگ، شاعر

نق قول معروف 2

شاه‌کلید قانون جذب عشق چیست؟

شاه کلید قانون جذب عشق چیست؟

نیروی عشق، درواقع شاه‌کلید قانون جذب است یا حتی می‌توانیم بگوییم خود قانون جذب است.

خوب دقت کنید: چگونه می‌فهمیم که چه چیزی می‌خواهیم و چه چیزی نمی‌خواهیم؟ این کشش درونی همان نیروی عشق است! اگر این کشش درونی نبود، زندگی یک خط صاف بود! هیچ‌چیز برایمان هیچ معنا و مفهومی نداشت! حرکتی برای نزدیک شدن به چیزی یا انگیزه‌ای برای دور از شدن از چیزی وجود نداشت! چرا؟ من از شما می‌پرسم: فرآیند جذب شدن چه زمانی شروع می‌شود؟ زمانی که ما برای جذب کردن چیزی یا کسی، کششی درونی داریم. درست است؟ این کشش همان احساس عشق است که درجات مختلفی دارد.

وقتی احساس می‌کنید که به‌سوی غذایی جذب می‌شوید در حقیقت دلیلش این است که آن غذا را دوست دارید. اگر هیچ احساسی نداشته باشید هیچ جذبی اتفاق نمی‌افتد! در این وضعیت همه غذاها برای شما یکسان خواهند بود!
اگر این قدرت نبود هیچ زنبوری به هیچ گلی جذب نمی‌شد!
هیچ گیاهی آب را جذب نمی‌کرد و اصلاً هیچ خلقتی در کار نبود!
پروردگار ما عاشق نیست بلکه خود عشق است و کشش این عشق است که منجر به آفرینش می‌شود، مخصوصاً آفرینش من و شما. همه جریان زندگی مدیون قدرت جذاب عشق است و حالا از همه جالب‌تر و هیجان‌انگیزتر این است که چنین قدرتی در اختیار من و شماست!

قانون جذب یا قانون عشق، هر دو مفهومی مشابه دارند و یکی هستند | چارلز هانل نویسنده

علامت سوال

اما اینجا این سؤال ذهنمان را قلقلک می‌دهد:

اگر قانون جذب عشق در همه جهان فعال است و قدرت عشق در اختیار من است، پس چرا زندگی من از این قدرت سرشار نیست؟ چرا نتوانسته‌ام باقدرت عشق و قانون جذب عشق به خواسته‌هایم برسم؟ چرا هنوز در جذب همسرایده آل یا جذب یک رابطه عاطفی خوب دچار مشکل هستم؟ پاسخ این سؤال‌ها این است: زیرا شما حق انتخاب دارید! بله! شما مخلوقی آزاد و صاحب‌اختیار هستید و این اتفاقاً قدرت شما را نشان می‌دهد! این عشق خداوند به شما را اثبات می‌کند.

قانون جذب عشق، حق انتخاب را به شما می‌دهد

شما در هرلحظه حق انتخاب دارید که نیروی مثبت و سازنده عشق را برگزینید یا نه! بهتر است بگویم شما هرلحظه در حال این انتخاب هستید! چه از آن آگاه باشید چه نباشید! و این دقیقاً همان حلقه مفقوده زندگی اکثر انسان‌هاست.

آن‌ها با این قدرت غریبه هستند! عشق را نمی‌شناسند و زمانی که از قدرت عشق آگاه نباشند نمی‌توانند آگاهانه انتخابش کنند. انتخاب نکردن عشق یعنی کمبود عشق، فقدان عشق و این فقدان عشق دلیل اصلی اتفاق افتادن رویدادهای منفی در زندگی است و حضور عشق دلیل اصلی همه اتفاقات مثبت زندگی.

وقتی قدرت عشق را درک می‌کنیم و آن را انتخاب می‌کنیم، این قدرت بی‌نظیر وجود ما را جذاب می‌کند، مغناطیس عشق می‌کند و حالا یک مغناطیس مگر می‌تواند عشق را جذب نکند؟! جذب عشق طبیعت وجودی‌اش می‌شود. چه در جذب عشق انسانی برای پیدا کردن همسر ایده آل و چه برای هر خواسته دیگری که با ارتعاش جذاب عشق همسو باشد.

چطور مغناطیس عشق شویم؟

مغناطیس جذب عشق

برای جذب عشق و مغناطیس عشق شدن باید از کجا شروع کنیم؟

باید اول‌ازهمه عاشق شویم! شاید عجیب به نظر برسد! ولی حقیقت دارد!

چون در اعتقاد بسیاری از انسان عکس این معادله حکم رانی می‌کند! آن‌ها معتقدند اول باید معشوق ایده آل یا رابطه عاشقانه مدنظرشان را جذب کنند تا عاشق شوند! فکر می‌کنند اول باید روابط کاری خوب، همکاران ایده آل یا روابط دوستانه خوبی را جذب کنند تا احساس عشق سراپای وجودشان را فرابگیرد! و من در جواب اعتقاد این افراد میگویم:

وات د فاز ؟! جدی میگم! فازتون چیه دقیقاً؟!

چون کسی که این مدلی فکر می‌کند مشخص است که اصلاً توی باغ نیست! قواعد بازی را اصلاً بلد نیست. من از این دسته افراد یک سؤال مشخص دارم:

شما چطور می‌خواهید این عشق را جذب کنید؟ اصلاً میدانید مراحل جذب کردن چه هستند؟ معادله آفرینش و جذب کردن را میدانید؟
برای جذب کردن چیزی، باید جاذب باشید! پس برای جذب کردن عشق، باید عاشق باشید! باید ارتعاش عشق را ساطع کنید نه اینکه منتظر باشید تا اول تجربیات عاشقی طور! جذب کنید بعد عاشق شوید! مسئله دقیقاً همین‌جاست.

وقتی تجربه عاشقی ندارم چطور ارتعاش عشق ساطع کنم؟!

ارتعاش جذب عشق

سؤالی که اینجا غالباً مطرح می‌شود این است که: وقتی آن رابطه عاطفی و عاشقانه دلخواهم را ندارم، وقتی آن رابطه کاری یا خانوادگی ایده آلم را ندارم، چطور عاشق باشم؟! چطور ارتعاش عشق ساطع کنم؟!!!

این سؤال چه چیزی را نشان می‌دهد؟ این طرز فکر نشان می‌دهد کسانی که این مدلی فکر می‌کنند دائماً در جایگاه کمبود عشق به سر می‌برند و برای پر کردن این خلأ عشقی، به دنبال افراد یا اتفاقاتی بیرون از خودشان هستند. این بزرگ‌ترین اشتباه افراد در قانون جذب عشق است.

شما نمی‌توانید از نظر ارتعاشی در جایگاه کمبود عشق باشید و از طرفی انتظار جذب عشق داشته باشید! حالا چله بگیرید، نذر کنید، دست دعا و استغفار به آسمان دراز کنید! نمی‌شود که نمی‌شود! زیرا خداوند از مشیت الهی و قوانین جهان‌شمولش عدول نمی‌کند. هیچ استثنائی هم وجود ندارد. چه برای پیامبرش و چه برای من و شما. قوانین الهی برای همه یکسان و عادلانه عمل می‌کنند.

شما همسر و جفت روحی ایده آلتان را ندارید، قبول!
شما رابطه عاطفی و پارتنر رومانتیک آرزوهایتان را ندارید، قبول!
شما رابطه کاری و همکاران ایده آلتان را ندارید، قبول!
شما روابط دوستانه خوبی ندارد، قبول!
ولی شما خودتان را که دارید! و اتفاقاً جذب همه‌چیزهای دیگر از خودتان شروع می‌شود.

عجب آگاهی حیرت‌انگیزی. این آگاهی برخلاف اعتقاد اکثریت که باعث ضعیف شدنشان می‌شود، شما را قدرتمند می‌کند. چون شما نمی‌توانید روی اتفاقات بیرونی تسلطی داشته باشید ولی می‌توانید روی خودتان کاملاً مسلط باشید.
شما می‌خواهید روابط عاطفی دلخواهتان را جذب کنید درست است؟ پس شما باید جاذب باشید تا جذب کنید. همه‌چیز حول محور شما می‌چرخد! خودتان! و شما حول محور جان جهان که عشق مطلق است. این نگرش باعث می‌شود کاسه گدایی عشق را بیرون از خودمان دراز نکنیم بلکه آن را درون خودمان جستجو کنیم.

بازی عاشق شدن و جذاب شدن را همین حالا شروع کنید

بنابراین اولین قدم برای استفاده از قانون جذب عشق، درک عظمت قدرت عشق است که فلسفه آفرینش است.

قدم بعدی اتصال به این قدرت است و راه ارتباط و اتصال به این قدرت، خود شما هستید. شما باید قبل از جذب عشق، جاذب عشق شوید و برای اینکه مغناطیس عشق شوید باید اول‌ازهمه عاشق خودتان شوید. این تازه شروع بازی عشق است.

این کد را جدی بگیرید، این سرنخ را دنبال کنید و مرتب از خودتان بپرسید: من چطور می‌توانم بیشتر و بیشتر عاشق خودم باشم؟ چطور می‌توانم با خودم در صلح و عشق باشم؟

اجازه بدهید این سؤال قدرتمند به‌آرامی زیبایی‌ها و نکات مثبت شما را نمایان کند. حالا شما با توجه کردن به نکات مثبت خودتان، عاشق خودتان می‌شوید. احساس خوبی که درنتیجه این توجه مثبت به خود پیدا می‌کنید حاکی از آن است که نقطه جذبتان تغییر کرده است. حالا شما نقطه جذب مثبتی دارید. از اینجا به بعد قانون جذب عشق وارد عمل می‌شود، شرایط، اتفاقات و آدم‌هایی را به تجربه زندگی شما می‌کشاند که با ارتعاش مثبت و عاشقانه شما جور هستند. این یک قانون است. اما اگر مانند اکثر افراد خودتان را ناقص ببینید و با هدف کامل شدن به دنبال جذب همسر باشید یا عاشق خودتان نباشید و منتظر باشید تا با جذب یک رابطه ایده آل عاشق شوید، سخت در اشتباه هستید. این قانون کلیدی را همیشه به خودتان گوشزد کنید:

شما چیزی را جذب نمی‌کنید که می‌خواهید! شما چیزی را جذب می‌کنید که هستید!

آیا نسخه‌ای که الآن هستید، خودتان با خودتان در عشق هستید؟ اگرنه، باید از اول از خودتان شروع کنید.

پس دوباره به راه‌حلی که با شما در میان گذاشتم برمی‌گردیم. سؤالات قدرتمندی که اگر با ذهن باز و پذیرا بپرسید، خیلی زود به پاسخ‌هایی هدایت می‌شوید که باعث می‌شود به خودتان بیشتر و بیشتر عشق بورزید. حالا از جایگاه عشق، نیازی به زور زدن برای جذب عشق نیست! شما آن چیزی را جذب می‌کنید که هستید! شما عشق هستید و عشق جذب می‌کنید. این عشق می‌تواند یک همسر ایده آل، یک شغل ایده آل، یک رابطه کاری ایده آل و به‌طورکلی هر چیزی باشد که ارتعاشش با عشق و عاشقی هماهنگ باشد.

حالا میتوانید به مرحله بعدی بروید. مرحله درخواست کردن و وضوح بخشیدن برای اینکه خواسته شما با سرعت بیشتری به سمت شما جذب شود و بعد مرحله پذیرش و رها کردن تا درنهایت ارتعاش عشق را به شکل یک تجربه ملموس در آغوش بگیرید و از این نعمت فوق‌العاده لذت ببرید. از رابطه جنسی سالم گرفته که یکی از معنوی‌ترین کارهای دنیاست تا رابطه عاطفی سالم که شایسته شماست.

ادامه دارد …

از اینکه تا پایان این مقاله همراهی کردید، سپاسگزارم. خوشحال میشم نظر خودتون رو با من به اشتراک بذارید | در پناه جان جهان باشید

2دیدگاه

حمید صالحیان در ۳۰ دی ۱۴۰۰ در ۷:۴۲ ق٫ظ گفته:

درووووود
مثل همیشه بی نظیر بود👏👏👏👏👏

پاسخ
پارسا پورعلی در ۶ بهمن ۱۴۰۰ در ۵:۲۰ ب٫ظ گفته:

عالی عالی
چقدر درست گفتی بهزاد
واقعا تو‌بهترینی رفیق🤍💛❤️💙

پاسخ