قانون جذب سلامتی با قانون جذب
نق قول معروف

قانون جذب سلامتی چیست؟ ۱۰۰% راهکار عملی

اشتراک گذاری در :
نق قول معروف 2

جذب سلامتی با قانون جذب با اختلاف زیاد از جذب پول یا جذب رابطه عاطفی یا هر جذب دیگری، در اولویت اول قرار دارد. خیلی جالب است! افراد علاقه‌مند به قانون جذب غالباً لقمه را دور سرشان دور می‌دهند! منظورم این است که راه آسان‌تر را پیش نمی‌گیرند. آن‌ها معمولاً قانون جذب را فقط در حیطه ذهنی تصور می‌کنند. به همین دلیل برای ورود به قانون جذب و رسیدن به خواسته‌هایشان مستقیماً با ذهن و تمرین‌های ذهنی وارد عمل می‌شوند بدون اینکه به قدرت ارتعاشی جسمشان توجه کنند. دلیل اصلی این غفلت این است که آن‌ها از قدرت سلامتی جسمی در رسیدن به خواسته‌هایشان آگاه نیستند. نمی‌دانند که چرا و چطور یک بدن سالم، روند جذب کردن و رسیدن به خواسته‌ها را آسان می‌کند. چه‌بسا اگر از قدرت جسمشان آگاه بودند، قبل از جذب پول و ثروت یا جذب رابطه عاطفی ایدئال یا هر جذب دیگری، جذب سلامتی را در بالاترین اولویت جذبشان قرار می‌دادند.

جذب سلامتی واقعی با قانون جذب + برنامه عملی قدم‌به‌قدم

سالم نگه‌داشتن جسم یک وظیفه است. در غیر این صورت نمی‌توانیم ذهن خود را قوی و شفاف کنیم | بودا

ازنظر بسیاری از مردم، مفهوم موفقیت حول پول و جذب ثروت زیاد می‌چرخد اما حقیقت این است که حالت وجد و سرور و شور و شوق داشتن، عالی‌ترین درجه موفقیت است. جذب پول و چیزهای دیگر می‌تواند باعث شادی بیشتر شما بشود اما سلامت جسمی و جذب سلامتی بزرگ‌ترین عامل حفظ تداوم حالت شادی و سرور واقعی است.

چرا جذب سلامتی با قانون جذب اهمیت دارد؟

جذب سلامتی با قانون جذب

فعل‌وانفعالاتی که درون جسم شما رخ می‌دهد، مستقیماً روی بیوشیمی کل جسم و به‌طور مستقیم روی عملکرد مغز شما اثر می‌گذارد.

یک جسم خسته و بیمار، مستقیماً سطح ارتعاشات ذهنی را پایین می‌کشد و باعث می‌شود طرز فکر و نگرش شما از مثبت به منفی تمایل پیدا کند. این اتفاق دست شما نیست! حتی اگر به‌زور و زحمت با تکنیک‌های ذهنی تلاش کنیم احساس خوبی ایجاد کنیم، دیر یا زود این احساس کمرنگ می‌شود، زیرا جسم فرمان متفاوتی صادر می‌کند! جسم ناسالم مجبور است ارتعاش ناسالم ساطع کند تا مغز به‌عنوان مرکز فرماندهی سریع‌تر فکری به حال این وضعیت بردارد.

در طرف مقابل بدنی که وضعیت خوبی دارد باعث بروز افکار مثبت می‌شود و افکار مثبت هم باعث ایجاد بدنی سالم‌تر می‌شود. این رابطه دوطرفه بین جسم و ذهن، به ما کمک می‌کند اگر جسم ناسالمی داشتیم، از دروازه ذهن وارد شویم تا روند بهبود جسمی سرعت پیدا کند.

وقتی سلامتی کامل و بدن خوبی نداشته باشیم، بازهم می‌توانیم نگرش خوبی داشته باشیم اما اگر جسم روبه‌راهی داشته باشیم، دو مزیت دارد: هم راحت‌تر می‌توانیم ارتعاش مثبت داشته باشیم هم این ارتعاش مثبت پایدارتر خواهد بود.

نق قول معروف

احساسات شما بر تک‌تک سلول‌های بدنتان تأثیر می‌گذارند. ذهن و جسمتان درهم‌تنیده شده‌اند
توماس تاتکو روانشناس ورزشی

نق قول معروف 2

اهمیت سلامتی و تندرستی از نگاه تونی رابینز

جذب سلامتی از نظر آنتونی رابینز

تونی رابینز معتقد است بزرگ‌ترین مشکل اغلب مردم این است که باوجوداینکه همیشه اهداف خوبی در سردارند و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به اهدافشان دارند، انرژی لازم برای رسیدن به اهدافشان را ندارند! تفاوت عمده افراد موفق با دیگران در این است که آن‌ها قادرند تا هنگام رسیدن به اهدافشان دست از حرکت برندارند و ادامه دهند درحالی‌که دیگران انجام اموری را که بدان نیاز دارند به‌روز بعد موکول می‌کنند! نه به این دلیل که توانایی، استعداد یا مهارت لازم جهت رسیدن به اهدافشان را ندارند بلکه به‌این‌علت که انرژی جسمانی کافی ندارند.

آن‌ها درست مانند دونده‌ای هستند که هن و هن کنان وسط جاده ایستاده و درحالی‌که دستانش را روی زانوهایش گذاشته به سبقت گرفتن دیگران نگاه می‌کند! مسلماً شما نمی‌خواهید جزو کسانی باشید که فقط تماشاچی عبور دیگران باشید، پس بهتر است بدانید برای بالا بردن سطح انرژی بدن خود و جذب سلامتی بیشتر چه باید بکنید.

اگر به این موضوع علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنم این ویدیو را ببینید

سلامتی واقعی یعنی چه؟

جذب سلامتی و قانون جذب

سالم و تندرست بودن چه معنایی دارد؟
شاید فکر کنید سالم و تندرست بودن به این معنی است که بیمار نباشید! اما مفهوم سلامتی بسیار فراتر از این است. اجازه بدهید باهم راحت باشیم:

اگر احساس معمولی دارید یا اگر در کل احساس می‌کنید که هیچ احساسی ندارید، بدانید از سلامتی واقعی بهره‌مند نیستید!

سلامتی واقعی به این معنی است احساس سرور و شادی داشته باشید. احساس شور و شوق وصف‌نشدنی.

بهره‌مند بودن از سلامتی به این معنی است که احساسی همچون احساس کودکان داشته باشید. کودکان هرروز سرشار از انرژی و نشاط هستند. وضعیت جسمانی‌شان چنان سبک و منعطف است که باعث می‌شود بدون هیچ زحمتی دائماً در حال تحرک باشند. آن‌ها همواره در حال جنب‌وجوش و سرشار از انرژی هستند. سلامتی جسمی آن‌ها کمک می‌کند ذهن بسیار شفافی داشته باشند. زندگی را با شادی سپری می‌کنند و از هرگونه نگرانی واقعاً به دور هستند. شب‌ها با آرامش کامل می‌خوابند و هرروز صبح در حالی از خواب برمی‌خیزند که انگار بمب انرژی هستند. سیستم جذب، هضم و دفع آن‌ها به‌طور طبیعی در بهترین حالت کار می‌کند (البته اگر پدر و مادرها با ناآگاهی و سبک تغذیه غلط به این سیستم خدادادی گند نزنند!)

کودکان شور و اشتیاق زیادی دارند. به این کودکان بنگرید بعد پی می‌برید که سالم و تندرست بودن به معنای واقعی چگونه است. من و شما هم در کودکی از این نعمت شگفت‌انگیز برخوردار بودن و حالا هم شایستگی این احساس بی‌نظیر را داریم.

تعریف قانون جذب سلامتی

قانون جذب سلامتی می‌گوید: شما هر ارتعاشی که درباره موضوع سلامتی خودتان ساطع کنید، در جهان هستی هیچ‌چیزی سریع‌تر از بدن فیزیکی‌تان به ارتعاشات شما پاسخ نمی‌دهد. بعد تغییرات بدن فیزیکی شما به‌سرعت روی ذهنیت شما اثر می‌گذارد و این ارتعاش درنهایت کیفیت سلامتی شما را تعیین می‌کند.

چطور ارتعاش سلامتی را ساطع می‌کنید؟

مهم‌ترین ارتعاش شما، ارتعاشی است که توسط افکار و باورهای شما ساطع می‌شود. این یک نقطه قوت است چرا؟ چون اگر اصلی‌ترین ارتعاش ما، ارتعاش جسم ما باشد و ما جسم بیماری داشته باشیم، جذب سلامتی سخت یا حتی غیرممکن می‌شود. اما به لطف خالق مهربان این‌طور نیست. ارتعاشات ذهنی قدرت بالاتری دارند. این ارتعاش به حدی روی بدن فیزیکی شما تأثیرگذار است که اگر بهترین رژیم غذایی و ورزشی، بهترین عادت‌های جسم را دنبال کنید اما باور درستی در مورد خودتان و جسمتان نداشته باشید، هیچ فایده‌ای ندارد! اما عکس این موضوع صادق نیست! یعنی اگر شما افکار و باورهای درستی در مورد سلامتی خودتان داشته باشید اما هنوز برنامه غذایی و ورزشی یا عادت‌های مثبتی نداشته باشید، می‌توانید جاذب سلامتی باشید و به‌مرور به‌سلامتی بیشتر هدایت می‌شوید.

قدرت ارتعاشات ذهنی بسیار زیاد است ولی صبر کنید! اینجا دقیقاً همان‌جایی است که اکثر افراد دچار یک انحراف می‌شوند! آن‌ها تصور می‌کنند حالا که ارتعاشات ذهنی قوی‌تر است، از جسمشان غافل می‌شوند و فکر می‌کنند با عادت‌های اشتباه هر بلایی سر جسمشان بیاورند مشکلی ندارد!

اندازه نگه دارد که اندازه نکوست / هم لایق دشمن است و هم لایق دوست

ما در جذب سلامتی باید به بینش درستی برسیم. بینشی که بین جسم و ذهن تعادل ایجاد کند. نه آن‌قدر مشغول تکنیک‌های ذهنی بشویم و نه آن‌قدر درگیر رسیدگی به جسم که از قدرت ذهن غافل باشیم. . باید بدانیم جذب سلامتی را از کجا شروع کنیم و چطور ادامه دهیم. قدم صفر مهم‌ترین قدم برای جذب سلامتی با قانون جذب است.

قدم صفر در قانون جذب سلامتی چیست؟

قدم صفر در جذب سلامتی

نمی‌دانم چگونه اهمیت این قدم صفر را برایتان توضیح دهم! ولی سعی خودم را می‌کنم:

قدم صفر در جذب سلامتی، پذیرش و دوست داشتن خودتان است؛ علا رغم همه کمبودها، مشکلات جسمی، چربی‌های اضافی، چاق بودن یا لاغر بودن، بینی بزرگ یا کوچک! شکم بزرگ یا قدکوتاه یا بلند!!! باید اول‌ازهمه خودتان را بپذیرید.

چرا قدم صفر ، مهم‌ترین قدم در قانون جذب سلامتی است؟

چون اصلی‌ترین افکار و ارتعاشات شما در مورد سلامتی خودتان، از جایگاه فعلی شما نشاءت می‌گیرد. اگر وضعیت موجود خودتان را دوست نداشته باشید و نتوانید با آن در صلح باشید، اگر جایگاه ارتعاشی شما در وضعیت موجود منفی باشد، باید قید جذب سلامتی را بزنید! چون قانون جذب سلامتی از این نقطه شروع می‌شود. خیلی مهم است که وقتی خودتان را در آیینه می‌بینید چه افکار و اندیشه‌هایی درباره خودتان و وضعیت سلامتی و ظاهری خودتان دارید!

چه کسانی به دنبال جذب تندرستی با قانون جذب هستند؟

طبیعتاً کسانی که در حال حاضر سلامتی و تندرستی دلخواهشان را ندارند یا به دنبال جذب سلامتی بیشتری هستند، درست است؟ بسیار خوب. این تضاد خیلی هم عالی است. چون به ما کمک می‌کند با شفافیت بیشتری، سلامتی را درخواست کنیم. اما مسئله این است که اکثر افراد ارتعاش غالبشان در همین مرحله گیر می‌کند! یعنی آن‌ها غالباً وقتی در مورد سلامتی خودشان فکر می‌کنند یا حرف می‌زنند یا وقتی خودشان را مقابل آیینه می‌بینند احساس خوبی در مورد خودشان ندارند!

این احساس خوب نداشتن چه معنایی دارد؟ اگر شرکت‌کننده دوره بازی آفرینش باشید به زیبایی می‌توانید احساسات را معنا کنید. معنایش این است که آن‌ها جهت توجهشان پیرامون سلامتی، منفی است. یعنی ناخودآگاه به چیزهایی فکر می‌کنند که نمی‌خواهند. مثلاً به چربی‌های اضافی بدنشان، یا گود رفتن زیر چشم‌هایشان یا جوش های روی صورتشان و غیره! این یعنی جایگاه ارتعاشی آن‌ها منفی است. حالا چه اتفاقی می‌افتد؟ این دسته افراد بدون اینکه اول جایگاه ارتعاشی خودشان را تغییر دهند، دست به تلاش فیزیکی برای سلامتی خودشان می‌زنند! از عمل‌های جراحی گرفته تا رژیم‌های سخت و روش‌های عجیب‌وغریب دیگر! این کاملاً خلاف قانون است!

نق قول معروف

شما نمی‌توانید با خودتان بجنگید تا برنده شوید! برای برنده شدن باید از در صلح وارد شوید | بهزاد حسینی

نق قول معروف 2

پس قدم صفر در جذب سلامتی، اصلاح جایگاه ارتعاشی کنونی‌تان است.
یعنی همین‌الان، فارغ از همه کمبودها، نواقص و مشکلاتی که در وضعیت جسمانی خودتان دارید، خودتان را بپذیرید و با خودتان در صلح باشید.

تمرین عملی برای جذب سلامتی

تمرین قانون جذب سلامتی

خب! مطالعه کردن کافی است! حالا وقت عمل کردن است. لطفاً همین‌الان، مقابل یک آیینه تمام‌قد بایستید، سرتاپای قامت رعنای خودتان را نظاره کنید و صدبار تکرار کنید : من عالی هستم! من کاملاً سلامت هستم!!!!!!! یعنی یک درصد فکر کنید من راهکاری به این مضحکی و سطحی پیشنهاد کنم 🙂

عبارت‌های تأکیدی و دروغ گفتن به خودمان نه‌تنها راهکار درستی نیست بلکه ازنظر علمی کاملاً به ما آسیب میزند. اما راهکار درست این است:

مقابل یک آیینه (ترجیحاً تمام‌قد) قرار بگیرید، سرتاپای خودتان را نظاره کنید و با شجاعت تمام، نواقص و مشکلاتی که فکر می‌کنید در وضعیت سلامتی خودتان دارید را بپذیرید (اگر واقعاً می‌خواهید به سمت بهبود و جذب سلامتی حرکت کنید این پذیرش را جدی بگیرید).
بدانید، این نواقص و مشکلات، شما نیستید! آن‌ها را با هویت خودتان گره نزنید. شما فراتر از جسمتان هستید. حالا با این آگاهی خودتان را بغل کنید، نوازش کنید و به اصالت وجودی‌تان برگردید. به روح تبرک شده‌ای که درون شما جریان دارد برگردید. به روح ارزشمندتان بگویید :

میدانم که چقدر برای تجربه زندگی هیجان زیادی داری و این را هم‌ میدانم که از رهگذر این جسم است که می‌توانی زندگی را تجربه کنی. می‌خواهم روزبه‌روز معبد وجودم را سالم‌تر کنم و این آگاهی را دارم که برای جذب سلامتی اول باید جایگاه ارتعاشی مثبتی داشته باشم. بنابراین بابت تمام نواقص و کاستی‌هایی که در وضعیت موجود سلامتی من هست عذرخواهی می‌کنم، از جسمم، از روحم و از خالق جسم و روح، طلب بخشش می‌کنم. این نگرش، وجود شما را برای دریافت انرژی عشق و محبت باز می‌کند و هرجایی که انرژی قدرتمند عشق جریان پیدا کند، معجزه‌ها رخ می‌دهد. این قدم صفر در قانون جذب سلامتی است.

دست

لطفاً همین‌جا دست نگه‌دارید، خودتان را متعهد کنید که تمرین بالا را انجام دهید. احساس رهایی و سبکی حاصل از این تمرین را در قسمت دیدگاه‌های همین صفحه با من و سایر دوستان به اشتراک بگذارید تا به قدم‌های بعدی برای جذب سلامتی هدایت شویم. توجه کنیداگر در برابر انجام این تمرین مقاومت نشان می‌دهید یعنی شما به انجام دادنش بیشتر احتیاج دارید.

این مطلب ادامه دارد … البته به شرط مشارکت شما 🙂

1دیدگاه

پارسا پورعلی در ۵ بهمن ۱۴۰۰ در ۶:۴۰ ب٫ظ گفته:

به به
به‌ این نگرش ریشه ایی و لطیف👏🏾👏🏾👏🏾
خدایا شکرت واقعا

پاسخ